O Akademii

AKDEMIA WIZAŻU  MAKE UP ART

 

AKADEMIA WIZAŻU MAKE UP ART

                

Szkoła skierowana jest do osób, które pasjonują się makijażem, nowinkami w świecie kosmetyki, mody, kreowania wizerunki, osób, które chcą zdobyć kompleksową wiedzę w zakresie wizaż i stylizacji. 

Roczna Szkoła Wizażu i Stylizacji została stworzona w oparciu o autorski  nowoczesny program nauczania, aktualizowany o najnowsze trendy, skonstruowany tak, aby w jak najpełniejszy

i wszechstronny sposób przygotował słuchaczy (gwarantując zdobycie wiedzy na bardzo wysokim poziomie) do wykonywania zawodu wizażysty tylisty.                                                                                     

W naszej szkole nastawiamy się przede wszystkim na zajęcia praktyczne, uczennice zdobywają wiedzę i umiejętności, z którymi będą mogły wyruszyć w fascynujący świat wizażu i stylizacji, a przede wszystkim rozpocząć pracę w zawodzie wizażysta-stylista.Akademia oprócz wiedzy teoretycznej i praktycznej daje możliwość dokumentowania postępów  w nauce i stworzenie własnego port folio (zdjęcia  wybranych makijaży i stylizacji), które jest wizytówką przyszłego wizażysty.

 

Absolwenci Akademii  Wizażu i Stylizacji Make Up Art  przygotowani są do pracy:

  • na sesjach zdjęciowych
  • przy pokazach mody
  • produkcjach filmowych i telewizyjnych
  • we własnej firmie, wykonując makijaże i stylizacje dla indywidualnych klientów:

 

 

 

DYREKTOR AKADEMII WIZAŻU

 

Założycielką  i dyrektorem szkoły jest mgr Jolanta Kołdys z wykształcenia pedagog, przedsiębiorca prowadząca Salon Urody Kleopatra. Absolwentka Szkoły Wizażu i Stylizacji Beauty Art. w Warszawie (2003/2004) , dyplomowana wizażystka – stylistka, jak również dyplomowana kosmetyczka. Mistrz w zawodzie wizażysta stylista.

Swoje umiejętności podnosi uczestnicząc co rocznie w licznych szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez różnorodne palcówki związane z wizażem (Kozlowska Visage, Kryolan, Laurel, Select,, Mac, itp.)

 Wielokrotna laureatka i finalistka mistrzostw Polski w makijażu profesjonalnym, między innymi:  wyróżnienia, dwu krotne zajęcie III miejsca na mistrzostwach makijażu oraz zdobycie II miejsca i vice- mistrzostwa  Polski w makijażu profesjonalnym. Z powodzenie łączy wielką pasję i zamiłowanie do makijaży w pracy z indywidualnym klientem, podczas organizowanych sesji zdjęciowych oraz prowadzonych zajęć z wizażu. Swoją wiedzą  i umiejętnościami dzieli się  nie tylko prowadząc zajęcia w Akademii Wizażu ale również podczas prowadzonych  szkoleń z zakresu wizażu i stylizacji dla różnorodnych firm.

693 351 707

Akademia Wizażu Make Up ART

Created in WebWave CMS

facebook
This site was created for free in WebWave CMS. You can also create your free website without coding. This site was created for free in WebWave CMS. Site was created in WebWave CMS. >>