AKDEMIA WIZAŻU  MAKE UP ART

Kadra  Akademii

Kliknij dwukrotnie, żeby edytować pole tekstowe

Jolanta Kołdys    

wizaż i stylizacja


z wykształcenia pedagog, założycielka akademii, dyplomowana wizażystka-stylistka. Absolwentka Szkoły Wizażu i Stylizacji Beauty Art. w Warszawie (2003/2004). Mistrz w zawodzie wizażysta-stylista.

Wielokrotna laureatka i finalistka mistrzostw Polski w makijażu profesjonalnym.

MISTRZYNI POLSKI w makijażu profesjonalnym - 2016

Finalistka MISTRZOSTW ŚWIATA Dusseldorf 2017

Swoją wiedzą  i umiejętnościami dzieli się  nie tylko prowadząc zajęcia w Akademii Wizażu ale również podczas prowadzonych  szkoleń z zakresu wizażu i stylizacji dla różnorodnych firm i instytucji.

 

Katarzyna Kozłowska-Kołodziejska

analiza kolorystyczna i stylizacja, make up


kreatorka wizerunku i makijażystka, z wykształcenia dziennikarka, założycielka szkoły stylizacji i pierwszego w Polsce kierunku dla kreatorów i stylistów ubioru, autorka dwóch poradników z dziedziny wizażu, „Sztuka Wizażu. Podręcznik atrakcyjnej kobiety (2007)” oraz „Akademia Makijażu.Okazje duże i małe” (2011) - Bestsellerów, stylistka gwiazd współpracująca z magazynami modowymi,

na co dzień prowadzi swoje atelier zajmujące się doradztwem wizerunkowym dla osób publicznych i prywatnych, jest fanką metamorfoz i doboru kolorystyki zgodnej z indywidualną paletą barw.

W Akademii Wizażu i Stylizacji "Make-Up ART" prowadzi autorskie zajęcia z analizy kolorystycznej,

stylizacji oraz makijażu.

Edyta Marchelska

angielski w biznesie

Zbigniew Kołdys    

fotografia


z wykształcenia pedagog, wieloletni nauczyciel, szkoleniowiec, informatyk, fotograf. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego kierunek pedagogika, podyplomowe studia informatyczne, Warszawska Akademia Fotografii, liczne kursy fotograficzne.

Prowadzi zajęcia z podstaw fotografii, kreatywnej fotografii portretowej oraz zasad pracy z modelką - zajęcia praktyczne prowadzone są w studiu fotograficznym - FOTO ART Studio.

Monika Racińska

wizaż


Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku - kierunek kosmetologia (2016).

Absolwentka Akademii Wizażu i Stylizacji Make Up ART (2015)Niezwykle utalentowana i kreatywna. Wizaż to jej wielka pasja. Wykładowca w Akademii.

693 351 707

Akademia Wizażu Make Up ART

Created in WebWave CMS

facebook
This site was created for free in WebWave CMS. You can also create your free website without coding. This site was created for free in WebWave CMS. Site was created in WebWave CMS. >>